Vítejte ve Wolters Kluwer UpDate

Aktuální informace formou audia a videa

Katalog podcastů


Prohlédněte si kompletní katalog podcastů a vyberte si ze široké nabídky z oblasti daní, pracovního a obchodního práva, personalistiky, účetnictví a dalších oblastí.

Buďte v obraze!


Za 249 Kč měsíčně získáte neomezený přístup  ke všem podcastům ze všech oblastí. Vybrané podcasty můžete vyzkoušet zcela zdarma, stačí jednoduchá registrace.

O nás


Wolters Kluwer UpDate je unikátní dynamická služba, která nabízí pravidelně doplňovanou databázi aktuálních informací z oblasti pracovního práva, daní, personalistiky a účetnictví. Nejnovější témata jsou zpracována formou krátkých audio a video podcastů. Zaměřujeme se na informace o důležitých legislativních změnách, a to již v průběhu legislativního procesu, a podrobné a praktické rozbory a souvislosti v případě jejich schválení. Ve svých příspěvcích reagujeme také na nejnovější vývoj praxe a zásadní judikaturu českého a evropského soudnictví. Odborný obsah pro vás vytváří přední odborníci na danou problematiku. Svůj příjemný hlas podcastům propůjčují školení dabingoví specialisté.
© 2022 Wolters Kluwer, a.s., U Nákladového nádraží 10, Praha 3   |   Ochrana osobních údajů   |   Všeobecné obchodní podmínky   |   Kontakt   |